Transport:                

                Firma DPJ jest prywatnym rodzinnym Przedsiębiorstwem Transportowym istniejącym na rynku od 1997 roku. Biznes został zbudowany od podstaw, począwszy od transportu krajowego realizowanego przez jeden samochód ciężarowy. Dzięki naszej ciężkiej i wytrwałej pracy oraz prowadzeniu ciągłych inwestycji w rozwój taboru, odnieśliśmy sukces. 

                DPJ to firma transportowo-spedycyjna o najważniejszym kapitale, jaki może posiadać przedsiębiorstwo tego typu, czyli wytrwałości i chęci, aby stale rozszerzać ofertę i świadczyć usługi na miarę potrzeb i oczekiwań klientów. W ten sposób przez lata prowadzenia działalności osiągnęliśmy sukces w dziedzinach transport i logistyka oraz spedycja międzynarodowa do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

                Oferujemy transport pojazdami TIR wysokiej klasy. Dbamy o to, aby pojazdy zawsze docierały na czas w wyznaczone przez klienta miejsce. Rozumiemy specyfikę, jaką kieruje się spedycja i transport międzynarodowy, dlatego nie pozwalamy, aby czas stał się naszym wrogiem. Zachęcamy do przekonania się o skuteczności firmy!

Dysponujemy taborem do przewozów plandekowych oraz do przewozu towarów spożywczych w chłodniach.

Na wszelkie pytania odpowiedzi udzieli Państwu pani Dominika pod nr tel/fax +48 41 312-93-11, +48 41 306 21 32 lub +48 603 771 665.

Go to top